Belediye Başkanımız Prof. Dr. Sayın Alim IŞIK’ı Ziyaret Ettik

Kulübümüz Yönetim Kurulu olarak Belediye Başkanımız Prof.Dr. Sayın Alim IŞIK’ı ziyaret ettik. Ziyarete Başkan Yarımcısı Abdullah DAMCI’nın yanısıra Kulüp Başkanımız Murat DURAN ile yöneticilerimizden Mehmet BİLGİLİ, Eşref ER, Mehmet KABADAYI, Hidayet ARI ve Selim AÇIKBAŞ da yer aldılar.

Ziyarette 2020-2021 sezonunda ilimizi BAL liginde temsil edecek olan Yeşilayspor Kulübümüz hakkında bilgi paylaşımı yapılarak kulübün projeleri ve hedefleri konusunda bilgi verildi.

Belediye Kütahyaspor’u yaptıkları çalışmalar ile 3.lige taşıyan Belediye Başkanımız Prof.Dr. Sayın Alim IŞIK, sporun bir kentin zenginlikleri arasında gördüklerini ifade etti. Bu nedenle ilimizde faaliyet gösteren sor kulüplerine değer verdiklerini söyledi. Yeşilayspor’un önemli bir misyonu üstlendiğini ve bunu başarı ile yürüttüğünü söyleyen Alim IŞIK çalışmalar ile ilgili Kulüp Başkanımız Muraty DURAN ve Yönetim Kurulu nezdinde kulübümüze başarılar diledi.

Oldukça keyifli ve faydalı geçen ziyaret, Kulüp Başkanımız Murat Duran’ın Belediye Başkanımız Prof.Dr. Sayın Alim IŞIK’a Yeşilayspor forması takdim etmesinin ardından sona erdi.


Diğer Haberler