Bağımlılık ile Mücadele Turnuvasını Düzenliyoruz.

Kulübümüzün vizyon ve misyonu doğrultusunda U10 ve U11 kategorilerinde “Bağımlılık ile Mücadele” adı ile turnuva düzenliyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sportif ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz turnuvaya çeşitli illerden toplam 10 takım katılacak.

14-15 Ağustos 2021 tarihlerinde Kulübümüz tesislerinde oynanacak turnuvada maçları ilimiz tecrübeleri hakemleri yönetecek.

Turnuva ile bir taraftan çocuklara spor yapma imkanı sağlanırken diğer taraftan hazırlanacak olan argümanlar ve dövizlerle çocuklara Bağımlılık konusunda bilinçlendirmeler yapılacak.

Turnuva hakkında Kulüp Başkanımız Murat DURAN yaptığı açıklamada “Yeşilayspor olarak bizim temel felsefemiz öncelikle İyi bir insan ve İyi bir vatandaş yetiştirmektir. Bu felsefe doğrultusunda ve Yeşilay isminin de misyonu kapsamında böyle bir turnuvayı düzenlemeye karar verdik. Çevre illerden turnuvaya büyük bir başvuru olduk. Turnuva zamanı ve tesislerimizin kapasitesi doğrultusunda turnuvayı 10 takımla sınırlandırdık. Turnuvaya şu an itibariyle İstanbul, Eskişehir, Bursa, Afyon ve Uşak illerinden takımlarımız katılacaklar. Ben tunuvaya katılacak olan takımlarımıza başarılar dilerken turnuvamızın çocuklarımız ve spor camiamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi

Son Haberler