Olağan Genel Kurulumuzu Yaptık

Kulübümüzün Olağan Genel Kurulu Öğretmenevinde yapıldı. Nisan ayında yapılacak olan kurul, koronavirüs salgını nedeniyle 16 Temmuz 2020 Perşembe günü ilimiz öğretmenevinde yapıldı.

Genel Kurul toplantısına genel kurul üyelerimizin dışında Kütahya Futbol il Temsilcisi Nuri ERÇURA ile ASKF Başkanı Murat CENGİZ, Kütahya TÜFAD Başkanı katıldılar.

Genel Kurul toplantısı toplantıyı idare etmek üzere Divan Heyetinin seçimi ile başladı. Divan Heyetine genel kurul üyelerinden Mehmet BİLGİLİ, Hidayet ARI, Mehmet KABADAYI ve Selim AÇIKBAŞ genel kurulun oyları ile seçildiler. Divan Başkanı Mehmet Bilgili açılış konuşmasında genel kurula katılan üyelere ve misafirlere teşekkürlerini iletti. Açılışta Kulüp Başkanı Murat DURAN’ın yanısıra ASKF Başkanı Murat CENGİZ, Futbol il Temsilcisi Nuri ERÇURA ile Kulübümüzde sporcu ve yönetici olarak görev yapmış olan Ömer YURDAGÜL, Aziz GÖNEŞ, Ali KONGU ve Mehmet ŞİRİN söz alarak genel kurula hitap ettiler ve genel kurulunun Kütahya futbolu için hayırlı olması temennisinde bulundular.

An essay is mainly known as a quick composing that have to have the appropriate number of quality to organize with your viewers. Each expository composition is going to have certain aim. You’re able to create an in depth essay about skating or compose an occurrence related to skating.
1 sort of article is named the five- section essay writer tool. Essay writing suggestions are crucial for each of the students that lack the abilities or aren’t assured of their capability to write quality documents. College essay writing tips usually are centered on each of the things you ought to do for an ideal composition.
You should fee the topic by providing three or more cases of the supporting evidence.

Kulübün Yeni Yönetimi Belli Oldu

Yönetim ve Denetim Kurulları raporlarının okunması ve genel kurul tarafından ibra edilmesinin ardından kulübümüzde 3 yıl için görev yapacak olan Yönetim, Denetim ve Disiplin kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

Yaplan seçimde Yönetim Kuruluna Murat DURAN, Mehmet ŞİRİN, Hasan Hüseyin SELVİ, Yılmaz TOKERİM, Eşref ER, Mehmet BİLGİLİ, Mehmet KABADAYI, Selim AÇIKBAŞ seçildiler.

Seçimin ardından genel kurula hitap eden Başkan Murat DURAN Kulübün Kütahya Futbolundaki önemine değinerek, Yeşilay Spor’un adının hayatın her alanında adını duyuracağına ve hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğine inancının tam olduğunu ifade etti.

Yönetim Kurulu

Murat DURANKulüp Başkanı
Mehmet ŞİRİNBaşkan Yardımcısı
Yılmaz TOKERİMBaşkan Yardımcısı
H.Hüseyin SELVİBaşkan Yardımcısı
Eşref ERBaşkan Yardımcısı
Eyüp ACARBaşkan Yardımcısı
Mehmet BİLGİLİMuhasip
Mehmet KABADAYIGenel Sekreter
Selim AÇIKBAŞFutbol Direktörü

Denetim Kurulu

Osman KAYAKurul Başkanı
Miray YAKIŞBaşkan Vekili
Beyzat TAVUKÇUÜye

Disiplin Kurulu

Mustafa TEKİNKurul Başkanı
Aziz GÖNEŞBaşkan Vekili
Mehmet YILMAZÜye

Son Haberler