Eski Sporcu ve Yöneticilerimizden Ömer YURDAGÜL’ü Ziyaret Ettik

Kulübümüzde sporcu, antrenör ve yönetici olarak görev yapan Ömer YURDAGÜL’ü makamında ziyaret ettik. Ziyarete kulüp Başkanımız Murat DURAN ve Eski başkanlarımızdan Aziz GÖNEŞ’in yanısıra yöneticilerimizden Mehmet BİLGİLİ, Eşref ER, Mehmet KABADAYI, Hidayet ARI ve Selim AÇIKBAŞ da yer aldılar.

Ziyaret sırasında hem eskileri yad ettik hemde kulübümüz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kulübümüzün bu yıl Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olması nedeniyle projelerimiz ve hedeflerimizin konuşulduğu ziyarette Yurdagül, kulübün bu gün bu seviyelere gelmesinden dolayı emeği geçen başta Kulüp Başkanı Murat DUTAN olmak üzere, yöneticilere, teknik heyete ve sporculara teşekkür ederek BAL liginde başarılar diledi. Yeşilay’ın kendisinde önemli bir yere sahip olduğunu ifade den Ömer Yurdagül, kulübün her türlü etkinliğinde yanında olduklarını söyledi.

Oldukça keyifli ve faydalı geçen ziyaret, Kulüp Başkanımız Murat Duran’ın, Ömer Yurdagül’e kulübümüz adına hediye takdiminin sonrasında sona erdi.


Diğer Haberler